Bestuur

Bestuur 2022-2023

Bestuursfoto.jpg

Het 37e bestuur van het Studentengenootschap voor Onderneming & Recht


Chistiaan Tamse
Voorzitter

Christiaan (25) is Masterstudent Ondernemingsrecht en Privaatrecht en vevult de functie van voorzitter.

De voorzitter is verantwoordelijk voor de algemene zaken binnen de vereniging en de interne en externe relaties. Daarnaast organiseert de voorzitter het jaarlijkse symposium.

E: c.tamse@sgor.nl
Lwww.linkedin.com/christiaan-tamse

Christiaan.jpg


Warner Osinga
Secretaris

Warner (21) is Masterstudent Ondernemingsrecht en vervult de functie van Secretaris. 

De Secretaris verzorgt onder meer het contact met de leden en notuleert tijdens vergaderingen. Daarnaast is hij verantwoordelijk voor de website en het social media-beheer. De Secretaris is tevens hoofdredacteur van de Bedrijfsjuridiek. Verder neemt hij bij afwezigheid van de voorzitter diens taken over. 

E: w.osinga@sgor.nl
Lwww.linkedin.com/warner-osinga

Warner.jpg


Laura Brand
Penningmeester


E: l.brand@sgor.nl
Lwww.linkedin.com/laura-brand

Laura.jpg


Marije Scholten
Commissaris Extern

Marije (23) is Masterstudent Ondernemingsrecht en vervult de functie van Commissaris Extern.

De Commissaris Extern is verantwoordelijk voor de acquisitie en alle contact met kantoren en bedrijven. Ook organiseert de Commissaris Extern de Masterclass Merken- en Modellenrecht en alle tentamentrainingen. Daarnaast heeft de Commissaris een deelverantwoordelijkheid voor de digitale promotie van de vereniging en is zij voorzitter van de Promotiecommissie. 

E: m.scholten@sgor.nl
Lwww.linkedin.com/marije-scholten

Marije.jpg


Irnes Devedzic
Commissaris Congres & Corporate Game


E: i.devedzic@sgor.nl
Lwww.linkedin.com/irnes-devedzic

Irnes.jpg


Ismay Oldenziel
Commissaris Internationaal Studieproject


E: i.oldenziel@sgor.nl
Lwww.linkedin.com/ismay-oldenziel

Ismay.jpg